Kopanickými chodníčky

prázdninové
Datum
Místo Žítková, Hutiska
Věk 4–74 let
Cena 500,- Kč
Kontaktní osoba Zdeněk
606 619 918
cokynek@post.cz

Co na nás čeká

Tábor pro rodiče s dětmi od 4let v Kopaničářské obci Žítková. Chcete poznat krajinu, přírodu, řemesla a pověsti Kopanic ? Tak vydejte se s námi na Kopaničářské chodníčky. Čekají nás výlety do okolí, hry, koupání, bohatá příroda, kopce i doliny, stará řemesla, včelky v úlech, práce na loukách a v sadu. Večer táboráky, takže naladit hlasivky, hudební nástroje, zpěvníky a hrkátka sebou.

Co, kde a jak

Tábor se uskuteční v CHKO Bílé Karpaty v obci Žítková místní části Hutiska. Spí se ve vlastních stanech, spacácích a na karimatkách. Stravujeme se společně v táborové kuchyni a jídelně nevege i vege. Dopoledne, zatím co dospělí pracují, je pro děti nachystaný program ve formě her, tvoření, výletů do okolí a dalších aktivit. Ostatní dotazy a podrobnosti zodpovím emailem.

  • Ubytování: Vlastní stany.
  • Strava: můžete si vybrat

Dobrovolnická pomoc

Tábor je součástí dlouhodobého plánu a úsilí obnovit starý sad, který založili naši předkové. Budeme čistit nálety, odstraňovat odumřelé stromy, séct nedopasky, kopat jámy, chystat kolíky a pletivo na novou výsadbu. Sad se bude na podzim doplňovat o další původní Bílo-Karpatské odrůdy ovoce.

Na akci budeme pracovat přibližně 6 hodin denně.

Malá ochutnávka

V lokalitě již proběhly brontosauří víkendovky jako třeba včelařské, sadařské, kovářské, hadí, budkovací, ale i brontosauří tábory, skautské tábory a další.

Organizační tým

Těší se na tebe Čoko a spol..

Kontakt

Kontaktní osoba: Zdeněk
E-mail: cokynek@post.cz
Telefon: 606 619 918