Cyklotábor se Žirafou 2019

prázdninové
Datum
Místo Bartošovice (u Studénky)
Věk od 1 roku
Cena 1100 Kč
Kontaktní osoba Roman Haken
777 793 711
roman.haken@cpkp.cz
Web akce: cyklotabor-2018.webnode.cz

Co na nás čeká

Společná akce (pra)rodičů s dětmi, kde se nikdo nenudí.

Dopolední táborový program pro děti zajišťuje služba a instruktoři, pracující se na kolech dopraví do práce (5 - 7 km), kde přiloží ruku k dílu.


Odpoledne a večer je společný program - CYKLOvýlety po okolí, hry, sportíky, plavba na raftech na místních rybnících, koupání, zpěv u ohně, tvořivé činnosti a jiné dle počasí, nálady a vzájemné dohody.


KOLO (+ cyklovybavení) jsou POVINNÉ.

Menší děti se naučí jezdit a ty nejmenší vozí jejich dospělí v cyklosedačce.


Za tábor se platí pouze za děti - 1100 Kč

Co, kde a jak

Bydlíme v zázemí dostatečně dobrém i pro malé děti. Je potřeba vlastní spacák a prostěradlo. V budově je společenská místnost - jídelna, herna pro děti, prostorná kuchyň s lednicí a sporákem, venku ohniště, louky, pole, lesy.


Snídaně a večeře tvoříme svépomocí se snahou o zdravou vyváženou výživu, obědy nám připravuje kuchyně na zámku v Bartošovicích.


  • Ubytování: zděná budova, pokoje 3-8 osob, sprchy, WC

Dobrovolnická pomoc

Náše dobrovolnické cíle - aby zachráněná zvířata a ptactvo v záchranné stanici měli pěkné podmínky k životu. A na Korytech aby to vypadalo zase jako v přírodě a ne ve vojenském prostoru :-). Svou prací pomáháme buď na Záchranné stanici volně žijící živočichů v Bartošovicích nebo v Přírodní rezervaci Koryta.

Jedná se o pomocné činnosti, které jsou na lokalitách aktuálně potřeba - čištění a opravy příbytků pro zvířata, kosení trávy, likvidace náletových dřevin apod.

Na akci budeme pracovat přibližně 6 hodin denně.

Malá ochutnávka

Brontosauří akce pro všechny generace s 20letou tradicí. Už 3. pokolení ví, že v Bartošovicích jsou nejlepší prázdniny. Další podrobnosti na stránkách - viz kontakt níže.

Organizační tým

Těší se na tebe Černej, Eva a spol..

Kontakt

Kontaktní osoba: Roman Haken
E-mail: roman.haken@cpkp.cz
Telefon: 777 793 711
Webová stránka: odkaz