Kurz programu Akce památky

víkendovka
Datum
Místo Zámek Kačina
Věk od 15 let
Začátek akce
Cena 400 Kč
Kontaktní osoba Esťa
739 407 461
pamatky@brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Zajímáš se o historii a baví tě objevovat místa, která mají co vyprávět, ale zároveň se na nich podepsal zub času? Přidej se k nám!


Víkendový kurz je určen pro organizátory a organizátorky, ale i účastníky a účastnice akcí Hnutí Brontosaurus a všechny zájemce, kteří se chtějí v problematice péče o památky více zorientovat a rozšířit si vědomosti o tom, jak nejen na akcích společně a aktivně pomáhat s obnovou historických objektů, které nás opravdu potřebují!

Těš se na přednášky lektorů, inspiraci od lidí, kteří už za sebou mají vydařený kus práce a příjmně strávený víkend v dobré společnosti.

Co, kde a jak

Vzdělávací víkend zahájíme už v pátek v podvečer, místo konání bude upřesněno. Bude zajištěno spaní v objektu, ty si jen musíš vzít vlastní spacák. Strava na akci je vegetariánská. V ceně je zahrnuto ubytování, strava od pátku do neděle, materiál a lektorné.


V případě, že nám situace neumožní pořádat kurz, nemusíš zoufat. Máme připravenou variantu online webináře s lektory. O případných změnách budeme informovat přihlášené účastníky, na této události a na facebookové události.

Malá ochutnávka

Podrobný program, včetně průvodců a průvodkyní jednotlivými přednáškami a workshopy, budeme průběžně zveřejňovat. Ale už teď se můžete těšit na odborníky z oboru památkové péče a na ostřílené a známé tváře z řad brontosauřích organizátorů a správců lokalit!


Předběžný program bloků kurzu:


Památkové péče a jak se do ní zapojit

Jak zapojit dobrovolníky do památkové péče

Propojení tématu památek s program akce

Živá knihovna s hosty (správcové lokalit a památek)

Tvoření vlástního záměru

Představení nových lokalit

Organizační tým

Těší se na tebe Terka, Esťa.

Kontakt

Kontaktní osoba: Esťa
E-mail: pamatky@brontosaurus.cz
Telefon: 739 407 461