[pondělí] Organizátorský kurz v Brně

jednodenní
Datum
Místo Hvězdová 10, Brno
Věk 17–30 let
Začátek akce
Cena 800/600 Kč
Kontaktní osoba Radka Sedláková
771 114 794
tym-ohb@email.cz
Web akce: organizator.brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Kurz začal 30.9.2019 (je možné připojit se i později) a trvá do května 2020. Kurz se zaměřuje na vzdělávání mladých lidí v oblasti volnočasové pedagogiky a organizování akcí. Pro kurz není potřeba žádná předchozí organizátorská zkušenost.


Skládá se z cyklu pondělních večerů a několika víkendů, na kterých se dozvíš jak takovou akci zajistit, jak připravit program a pracovat se skupinou lidí. Poznáš, že udělat dobrý program je nejen kumšt a dřina, ale i spousta legrace a opravdového přátelství. Kurz není jen o teorii, ale i o praxi u které si užiješ hóóódně zábavy!


Pro další informace navštiv naše webové / facebookové stránky či okoukni přípravy a průběh z první ruky na našem Instagramu

Co, kde a jak

Přijď se podívat na úvodní přednášku v pondělí 30.9.2019 v 19:00 na Hvězdové 10 v Brně a dej o sobě vědět přihláškou. Na úvodní přednášce budeš seznámen s průběhem kurzu a Hnutím Brontosaurus, nečeká tě ale jen kupa informací. Budeš mít možnost si neformálně popovídat s organizátory kurzu, kurzisty z předchozích let a účastníky jako jsi ty v příjemné a klidné atmosféře. Dozvíš se tak mnohem více, než jen čtením z internetu.


Zůstávají v Tobě ještě nějáké obavy či nezodpovězené otázky?
Klidně nám NAPIŠ!

Případně dál můžeš prozkoumávat podrobnosti například u facebokové události pro úvodní přednášku nebo pomoci hash tagu #OHB_2019 dohledavej kde se co o současném ročníku šustlo.

Organizační tým

Těší se na tebe Lucka, Petr, Ráďa, Dan, Zuzka, Kuba, Mony.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Sedláková
E-mail: tym-ohb@email.cz
Telefon: 771 114 794
Webová stránka: odkaz