Kurz divadelní improvizace

dlouhodobá
Datum
Místo Hvězdová 10, Brno
Věk 17–30 let
Začátek akce
Cena 400-500 Kč
Kontaktní osoba Dalimil Toman
605 763 112
dobrovolnictvi@brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Divadelní improvizace je plná hravosti, blbnutí a objevování. Tento kurz si vybírá hry z divadelních sportů a kombinuje je s dalšími metodami. Vyzkoušíš si řadu cvičení – herecká, pohybová nebo hlasová. V průběhu setkání bude probíhat zpětná vazba a přizpůsobíme si kurz podle toho, co nás bude nejvíc bavit.

Co, kde a jak

✅K čemu ti to bude? ▶️ Vyzkoušíš si a naučíš se hry divadelní improvizace a různá další cvičení ▶️ Zjistíš něco o sobě ▶️ Zažiješ společné chvíle a budeš se podílet na kreativním procesu

✅Pro koho? Začátečníky i pokročilé. Věk účastníka by měl být mezi 17 a 30 lety. I když tuto podmínku nesplňuješ a máš zájem, můžeš se přihlásit na kurz. Počet míst v kurzu je omezen na max. 12 účastníků. Kurz bude otevřen při min. počtu 8 účastníků.

✅Přihlášku je nutné odeslat do 24.dubna. Přihláška na kurz: http://www.brontosaurus.cz/co-delame/kalendar-akci/detail/10144

✅Kdy a kde? Každý čtvrtek od 25. dubna – 27. června od 19:00 - 21:30 (vyjma 16. května), v Klubovně Hnutí Brontosaurus, Hvězdová 10, 602 00 Brno.

✅Jak budou setkání vypadat? Na začátku se rozcvičíme a naladíme na stejnou vlnu. Potom zrychlíme naše reakce a pozornost. Nakonec si zahrajeme jednotlivé improvizační hry, kde použijeme, co se naučíme.

✅Za kolik? 500 Kč / 9 setkání = celý kurz pro starší 26 let 400 Kč / 9 setkání = snížené kurzovné pro mladé do 26 let. Cena kurzu je dotována a snížena díky donorům dobrovolnického centra HB. Platba uhraďte na účet 2100070590/2010 do 23. dubna, nejpozději však prvním setkání. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno!

Malá ochutnávka

O lektorovi: Alžběta Jelínková

Divadelní improvizaci se věnuju přes 5 let. Začínala jsem ve studentském divadelním souboru Slovanský Tyátr. Absolvovala jsem řadu kurzů zaměřených na divadelní improvizaci, hlas, vyprávění a herectví od českých i zahraničních lektorů. Mimo jiné se zakladatelem divadelní improvizace ve formátů sportovního utkání, Keith Johnstonem. Pobývala jsem půl roku v Nizozemsku a navštěvovala kurzy skupiny Easylaughs. Můžete mě znát ze sólového divadelního představení One WOnderMAN show (One woman improshow), které uvádím již přes tři roky. V Brně jsem působila ve skupině Panda. Momentálně studuji sociální pedagogiku a Budilovu divadelní školu.

✅V případě dotazů mne neváhej kontaktovat na fcb nebo e-mailem na jelinkova.alzbeta@email.cz.

Organizační tým

Těší se na tebe Alžběta Jelínková.

Kontakt

Kontaktní osoba: Dalimil Toman
E-mail: dobrovolnictvi@brontosaurus.cz
Telefon: 605 763 112