Kimuri

prázdninové
Datum
Místo Pasíčka
Věk 15–26 let
Začátek akce
Cena 990 Kč
Kontaktní osoba Alena Korejsová
604 632 509
kimuri@brontosaurus.cz
Web akce: kimuri.cz

Co na nás čeká

Chceš se seznámit s novými lidmi? Chceš u toho pomoct handicapovaným zvířatům na záchranné stanici? Chceš prožít týden, po kterém se ti nebude chtít odjet domů a budeš se ptát: "Proč to nemohlo trvat dýl?" I tobě se otevírá dobdrodružství jménem Kimuri!

Co, kde a jak

Odpoledne a večer se budeme snažit zabavit tě nejrůznějšími aktivitami. Nebudou chybět seznamovací hry, humorné hříčky na louce, něco na zamyšlení i akčnější hry v lese. Dozvíš se taky leccos o zvířatech na stanici a jejich osudech. Věříme, že společně vytvoříme pohodovou letní atmosféru.

  • Ubytování: V budově stanice na postelích ve společných pokojích

Dobrovolnická pomoc

Opravíme voliéry, klece a další zařízení stanice. Budeme řezat dřevo, hrabat seno, opravovat ploty a věnovat se dalším činnostem, které ušetří energii zaměstnancům stanice, aby se mohli věnovat péči o zvířata, do níž nás však také zasvětí.

Na akci budeme pracovat přibližně 5 hodin denně.

Malá ochutnávka

Tábor Kimuri pořádáme už podvanácté, z toho už po deváté na stejném místě. Za tu dobu prošlo touto akcí více než 100 účastníků. Díky tomu, že známe dobře místo a máme přátelské vztahy s osazenstvem stanice nás téměř nic nepřekvapí.

Organizační tým

Těší se na tebe Alča, Lenka, Alice, Štěpán, Kája.

Kontakt

Kontaktní osoba: Alena Korejsová
E-mail: kimuri@brontosaurus.cz
Telefon: 604 632 509
Webová stránka: odkaz