Poznej mystické kořeny josefovského údolí III. Program Akce Památky

30.3 - 2.4.2018 Meeting: 20:00

Je mozný dřívější odjezd (např. již v neděli) !

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických i výstavba nových staveb.

Čeká nás práce při stavbě DobroDomku (dřevostavba - provozní objekt s budoucím podkrovím pro dobrovolníky a Lesním mini hotelem) a úprava jeho okolí. Přípravy dřeva na další topnou sezónu a při úklidových pracích v okolí a v ně objektů (úklid areálu po probíhajících rekonstrukcích a po zimě). Případně další práce na zvelebení areálu EVC Švýcárna.

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Kontakt: modry.kamen@centrum.cz, 603 375 481 (Robby)


Type: Pracovní
Work: Pomocné práce při rekonstrukci místních historických budov.
Food: můžete si vybrat
Place: Švýcárna
Organizing core unit or club: ZČ HB Modrý kámen
Price (Kč): 250
Contact and apply: Robert Kubáň
Phone: 603375481
E-mail: modry.kamen@centum.cz
Web: svycarna.eu

Find your event