Přímý vandr Žleby – Boskovice Program

4-8.5.2018

none-3695.jpg

Pojďme (skoro) po přímce! Spojíme na mapě Žleby s Boskovicemi a půjdeme po přímce. Tedy skoro. Od této přímky vytyčíme koridor na každou stranu jeden kilometr, v jehož rámci se budeme pohybovat. Pokud budeme chtít se podívat na nějakou zajímavost mimo tento koridor, bude to samozřejmě možné. Cílem vandru je poznat krajinu mezi Žleby a Boskovicemi, zažít toulání na počátku máje, dozvědět se trochu o sobě i druhých. Nechceme ujít trasu za každou cenu, ale být spolu a toulat se.

Akce začne v pátek 4.5. večer ve Žlebech, skončí v úterý 8.5. v časné odpoledne optimálně v Boskovicích, případně jinde. Úterý je státní svátek, pondělí 7.5. pracovní den, bude potřeba si případně zařídit volno.
Akce je zdarma. Spaní plánujeme ve volné přírodě, jídlo si bude řešit každý sám. Zájemce zkontaktujeme, aby se domluvili případně na společných stanech, vaření a dalších otázkách.
Počet účastníků je omezen na cca 10 osob. Přihlášky a informace na https://docs.google.com/forms/d/1Bmqp42SFeDq9G7NuUnfXF-03eUMS-1Hb54swwvD_pBI


Druh: Prožitková
Místo: Žleby
Pořádající ZČ nebo klub: Rozruch
Organizátorský tým: Wawi
Účastnický poplatek (Kč): 0
Telefon: 777189183
Email: petr.wawrosz@gmail.com
Přílohy: none-3695.jpg

Najdi svou akci