Na Kanáry se už nejezdí !!! Program Akce Příroda

4-6.4.2014 Sraz: 19:00

kristýna.JPG

Už jsi byl někdy na Kanárech? Že né? Nevadí, stejně se tam už nejezdí!

Cestovní agentura Kimuri a rekreační chata Kristýna tě zvou na jedinečný víkendový pobyt v nádherné jarní přírodě Bílých Karpat. Tato lokalita je hitem pro letošní sezónu!
Chata disponuje dvěma místnostmi s postelemi pro spaní v podkroví, společenskou místnost, kuchyň, koupelnu s teplou vodou a suché wc. Chata je po rekonstrukci zateplena a vybavena elektřinou.
Personál chaty, který rekreantům zajišťuje doprovodný program je zkušený a je zásoben nepřeberným množstvím volnočasových aktivit, které pomáhají rozvíjet osobnost našich hostů. Na programu je pořádné vyblbnutí, poznání nových lidí, odpočinek, zábava a několik vypečených a zapeklitých aktivit a her.
Relaxační program probíhá formou ergoterapie, tedy prací. Rekreanti se mohou zapojit do stavby přírodních chodníčků, stavby vermikompostu, drobných oprav chaty, zkulturňování přírodního prostředí chaty atp.
Co si vzít s sebou? Pracovní oblečení, spacák, kvalitní boty do lesa, přezůvky, hudební nástroje, věci denní hygieny a další nezbytnosti.


Druh: Pracovní
Pomůžeme s: Lokalita se nachází v CHKO Bílé Karpaty na táborové základně Brdo Vlkani chata Kristýna. Hlavní náplní práce bude vysekávání náletových dřevin v okolí chaty a vytvoření malého hřiště na hry pro děti, které jsou přes celý rok na chatě ubytované. Dále chceme realizovat přírodní chodníky v okolí chaty. Dále jsou na programu menší údržbářské práce na chatě samotné, opravy oken, nátěry obložení v ubytovacích částech chaty, čistění studánky, dodělání obložení ve sprše a generální úklid chaty samotné. Práce nebude náročná, spíše se jedná o drobnější úpravy na objektu samotném a v jeho okolí.
Místo: Bílé Karpaty
Věk: od 15 do 23 let
Pořádající ZČ nebo klub: BRĎO Vlkani
Organizátorský tým: Organizátorský tým tábora Kimuri a tábora na Kristýně
Účastnický poplatek (Kč): 100/150
Přihlášení a kontakt: Martin Kadala
Telefon: 724806155
Email: martinkadala@gmail.com
Web: www.facebook.com/events/1441764219389134/?fref=ts
Přílohy: kristýna.JPG

Přihláška na akci

Najdi svou akci