Nelekni se v Lelekovicích Program BRĎO

24-24.11.2018 Sraz: 930

neleknisevlelekovicich.JPG

Kdo přebývá v pověstmi opředené zřícenině hradu v Lelekovicích? A proč potřebuje Tvoji pomoc? Překonej své obavy, staň po boku strážkyň tajemství hradu a vydej se s nimi na cestu. Poznej své druhy a staň se zachráncem pevnosti!

Nelekni se v Lelekovicích je prožitková výprava pro rodiče s dětmi. Program bude zaměřen na děti prvního stupně a předškoláky. Tato výprava je první akce nově vznikajícího klubu Brďo v Brně, našim hlavním cílem je seznámit děti s přírodou v okolí Brna. Do budoucna také plánujeme pravidelné oddílové schůzky a akce, které se zaměří na přírodovědné činnosti a environmentální výchovu dětí.

Kam vyrážíme a kde je sraz
Výprava je naplánovaná do obce Lelekovice 24. 11. 2018. Vlakem dojedeme do obce Česká a dále budeme pokračovat pěšky směr Lelekovice. Výprava bude končit v obci Ořešín u zastávky MHD přibližně kolem 15:00. Odtud se dostanete zpět do Brna. Sraz je v 9:30 na hlavním nádraží v Brně, poté se společně vypravíme vlakem do obce Česká.

Co se si vzít sebou
Oblečení do terénu, u kterého nevadí, že se zašpiní. Pevnou obuv, svačinu a pití na celý den, pláštěnku, oblečení podle počasí, peníze na cestu.

Jak se přihlásit
Na výpravu je potřeba se závazně přihlásit pomocí přihlašovacího formuláře, nezapomeňte vyplnit doplňující dotazy. Pokud máte další dotaz na organizátory pište na rada.sedlakova@gmail.com


Druh: Prožitková
Místo: Lelekovice
Věk: od 5 let
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým: Martin Kadala, Janča Navrátilová, Radka Sedláková
Účastnický poplatek (Kč): 0
Přihlášení a kontakt: Radka Sedláková
Telefon: 771114794
Email: rada.sedlakova@gmail.com
Přílohy: neleknisevlelekovicich.JPG

Přihláška na akci

Najdi svou akci